Wybierz miasto:
KLIKNIJ TUTAJ
 
 

Kariera bez matury

 

Kariera bez matury ???

 

Po ostatnich zawirowaniach związanych lockdown całego społeczeństwa egzamin dojrzałości dla wielu osób stał pod dużym znakiem zapytania. Kiedy i jak będzie wyglądać jeden z najważniejszych egzaminów młodego człowieka? Dziś wydaje się, że nie było czego sie bać jednak stres mógł zrobić swoje. Na wyniki pozostaje nam jeszcze chwile poczekać, jednakże już dziś możemy wybrać drogę, która może dać, nam poszukiwane kwalifikacje na rynku pracy.

 

Medical School - Bezpieczna matura

 

Takim wyborem w Rzeszowie jest Medical School, gdzie można zdobyć zawód dla siebie. Oferta szkoły jest dopasowana do obowiązujących trendów rynku pracy oraz do możliwości każdego słuchacza. Co ważne nauka jest całkowicie darmowa, odbywa się tylko w weekendy oraz nie jest wymagana matura, by zdobyć upragniony tytuł technika.

Myślę, że na rynku pracy zawody medyczne zawsze znajdą zatrudnienie. Kierunki pożądane i czasowe dające wiele możliwości znalezienia miejsca pracy gdzie tylko nam sie podoba. W każdym mieście małym czy dużym. Więc jest perspektywa na spokojne życie w fajnym zawodzie, gdzie nasza wiedza przydaje się na co dzień.

Nawet jeśli wciąż myślisz o studiowaniu, pójście do szkoły policealnej w żadnym stopniu nie przekreśli twoich planów na przyszłość – możesz podjąć naukę i jednocześnie przygotowywać się do matury.
Sprawdź www.medyk.net.pl jak możesz w takiej sytuacji pokierować swoją dalszą edukacją i karierą zawodową.
Niedawno każdy patrzył, aby ukończyć studia a dzisiaj rynek pracy pokazuje nam, że zawód z pewnymi kwalifikacjami daję nam otwarte drogi na podjęcie dobrej pracy.

 

Medical School - Kierunki kształcenia

Wypełnij formularz

Uzupełnij formularz kontaktowy, wybierz miasto oraz interesujący Cię kierunek kształcenia. Podaj swoje dane i wyślij do nas.
 

Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą

Zadzwoń

Wybierz miasto, a następnie kontakt. Posiadamy placówki w dwunastu miastach w Polsce. Zapraszamy do kontaktu!
 

Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą
 
Kliknij tutaj i zapisz się do Medical School
Kontakt z Medical School